http://www.ewelina.ecom.com.pl/
EwelinaEwelinaEwelina

Zwracam się do ludzi wielkiego serca ...


"Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu..."

 

 

>>>I TY MOŻESZ POMÓC, PODOBNIE JAK ANIA WYSZKONI :)<<<********************************************************************************

IMG 20190212 103640

 


1% DLA EWELINYCiężko mi zwracać się o pomoc do kogokolwiek w sytuacji, gdy widzę wokół apele zrozpaczonych matek mających umierające dzieci, a z powodu braku funduszy zamykane są szpitale, hospicja. Gdyby moje życie potoczyło się inaczej, gdybym była osobą zamożną to pewnie starałabym się pomóc tym wszystkim biednym dzieciom, których dni są policzone, a skraca je jeszcze bezduszność społeczeństwa.

Nie umiałam w tej sytuacji prosić o pomoc, ale kiedyś pewna mądra osoba (Iwonko, zawsze Ci będę za to wdzięczna :) ) powiedziała mi zdanie, które wszystko zmieniło: "... tamte wszystkie dzieci mają swoje Anioły, a Ewelina potrzebuje Twojej pomocy. Jak Ty jej nie pomożesz, to nikt za Ciebie tego nie zrobi..."

Miała rację... Los sprawił, że to Ewelina potrzebuje pomocy, dlatego zwracam się o nią do wszystkich ludzi wielkiego serca i poszukuję Aniołów dla mojej córki...


Ewelina jest pogodną, radosną i wrażliwą 26- latką, uspołecznioną, komunikatywną , bardzo lubianą wśród rówieśników i nie tylko :)

Cierpi na czterokończynowe, spastyczne dziecięce porażenie mózgowe. Dotychczasowe leczenie i rehabilitacja nie przynoszą rewelacyjnych efektów, poza tym, że jej stan się nie pogarsza. Przeszłyśmy już chyba wszystko, co było możliwe w miarę naszych możliwości finansowych. Począwszy od grasicy, akupunktury, środkach obniżających napięcie, wydłużanie ścięgien, podawanie botuliny i alkoholu.

Leczenie i rehabilitacja przekraczają nasze możliwości finansowe. Koszty turnusów rehabilitacyjnych są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych, a na turnus rehabilitacyjny z NFZ Ewelina, jako dorosły "pacjent neurologiczny" musi czekać w kolejce od 3 do 5 lat. Bez systematycznej rehabilitacji dochczasowa praca i wysiłek wszystkich lat pójdą na marne... Tylko systematyczna rehabilitacja jest szansą dla Eweliny, szansą na w miarę normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Co jakiś czas pojawia się coś, co rozbudza nadzieję, że to właśnie pomoże mojej córce… Obecnie taką nadzieją jest bardzo kosztowna rehabilitacja przy użyciu specjalistycznych kombinezonów. Udało nam się przy dofinansowaniu z Fundacji TVN  NIE JESTEŚ SAM , a także dzięki wpływom z 1% wziąć udział dwa razy w takim turnusie w OLINKU siedem lat temu . W grudniu 2014 r., znów udało nam sie wziąć udział w takim turnuusie w ośrodku ORTOSENSIS, w Markach, pod Warszawą, a w lutym 2019r., po pięciu lach udało nam się nazbierać na turnus w Suwałkach .

Rehabilitacja przynosi widoczne efekty! Niestety nie jesteśmy w stanie zgromadzić potrzebnej kwoty, żeby redularnie brać udział w takich turnusach,  a co za tym idzie nie możemy nawet dokonywać rezerwacji... 

Bank BGŻ oddział Tarnów

10 2030 0045 1130 0000 1069 5600

10 2030 0045 1130 0000 1069 5600

Ul. Lwowska 72/96C
33-100, Tarnów

woj: małopolskie